Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

Новини Департаменту

#ROOTS Відбувся двохдений захід у рамках проєкту
2021.07.23
Задля напрацювання спільного плану дій з промоції культурної спадщини на прикордонній території м.ботошані та м.Івано-Франківська в рамках реалізації проекту "Назад до наших спільних коренів" відбулася дводенна Майстерня.
#URBforDAN Відбувся воркшоп в рамках реалізації проєкту
2021.07.22
☘️ Сьогодні в рамках реалізації проєкту «Управління і використання міських лісів як природної спадщини в містах Дунайського регіону» в с. Колодіївка відбувся воркшоп із зацікавленими сторонами щодо обговорення плану розвитку території приміського лісу.
Уряд планує побудувати інфраструктуру для 25-ти індустріальних парків протягом найближчих трьох років
2021.07.21
Завдяки розбудові індустріальних парків десятки тисяч осіб зможуть отримати робочі місця з гідною заробітною платою. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час панельної дискусії на форумі Україна 30 «Трудові ресурси».
#URBforDAN Офіційне відкриття усіх локацій
2021.07.19
Усі рекреаційні зони на Вовчинецькому пагорбі офіційно відкриті. Жителі Івано-Франківська мають зручну інфраструктуру для організації активного відпочинку всього декілька кроків від міста.     Гості заходу отримали неймовірні емоції від свята адже їх чекало чи мало активностей...