Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

ТМ «ШУФЛЯ»

«SHUFLIA» – відкрита сімейна мануфактура, що виготовляє сумки, гаманці, записники та різноманітні аксесуари зі шкіри ручної роботи. Уже понад 10 років компанія створює унікальні крафтові вироби зі шкіри, зокрема за індивідуальними ескізами.

Для виготовлення своєї продукції компанія використовує місцеву сировину натурального дубління. Історія бренду почалася із виготовлення крафтових листівок - захоплення засновниці, яке згодом переросло в ідею створення виробів зі шкіри. Сьогодні «SHUFLIA» – це компанія повного циклу, де продукція проходить всі етапи: від ідеї до продажу. Що цікаво, клієнти можуть спостерігати, як створюються і тестуються сумки чи рюкзаки, адже це відкрита творча майстерня-лабораторія.

Шкіряна мануфактура постійно працює над пошуком нових форм та образів і втілює найрізноманітніші ідеї та дизайни. Команду «SHUFLIA» об’єднує і надихає бажання створювати речі, гідні своєї ціни та вкладеної в них праці. Філософія компанії передбачає, що кожна деталь і кожен шов продукції «SHUFLIA» зроблені руками та ретельно продумані, щоб бути зручними та витривалими. У планах компанії – налагодження експортного потенціалу, вихід на нові ринки та реалізація найнесподіваніших проектів.

 Promprylad.Renovation, вул. Сахарова, 23, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, 760181

 +38 (067) 734 1116

 team@shfl.com.ua

 shfl.com