Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

Framiore

Українська марка модного одягу пройшла шлях від невеликого місцевого підприємства до бренду з міжнародним культовим статусом.

Усупереч швидкоплинній моді, цей динамічний лідер напряму еко-фешн прагне підкорювати світ у розважливий спосіб, побудований на концепції поваги до довкілля, людей і тварин. Для своїх виробів компанія використовує тканини, виготовлені за екобезпечними технологіями – у якості реакції на те, що індустрія моди зажила собі слави одного з найбільших забруднювачів. Прагнення бренду виробляти якісний одяг із використанням технологічних процесів, які не шкодять довкіллю, привертає до нього все більше і більше поціновувачів у багатьох країнах світу. 

Framiore відрізняється від інших виробників тим, що у своїх моделях використовує традиційні мотиви різних етнічних груп світу. Наприклад, одна з колекцій цілком побудована на традиційному одязі народності хмонг, яка мешкає у Південно-Східній Азії. Такий підхід заохотить покупців одягу більше дізнаватися та більше цінувати унікальну культурну спадщину та традиції різних країн світу. Ще одним джерелом доданої вартості продукції Framiore є низка інтерв’ю з жінками тих народів, чиї етнічні мотиви використовуються у колекціях бренду – що привертає увагу до їхньої особистої історії.    

За сприяння Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Framiore вже співпрацює з роздрібними мережами Європи й Північної Америки та користується дедалі більшою популярністю у Великій Британії. Але Framiore не збирається зупинятися на цих досягненнях – за рахунок унікального дизайну свого одягу у поєднанні з забезпеченням сталого розвитку та мінімального впливу на екологію, українська компанія налаштована і далі неухильно підкорювати світ.

 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 23, Promprylad Renovation

 +447960 333143 +380676562723

 order@framiore.com iryna@framiore.com 

 framiore.com