Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

ІТ Компанії

[bvblogic] - інноваційна компанія по розробці та впровадженні ефективних ІТ-рішень. Ключова експертиза зосереджена в наступних напрямках: агропромисловість, транспорт та логістика, електронна комерція, системи бронювання та електронні квитки, рітейл та товари швидкого вжитку, маркетинг та реклама.
Eleks – міжнародна компанія, яка надає послуги з розробки програмних продуктів та забезпечення контролю якості для лідерів ринку та інноваторів. Допомагаючи перетворювати креативні ідеї в реальну економічну переваг.
 

SoftServe - це провідна ІТ-компанія, що займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій. Забезпечуємо інноваційність, якість і швидкість, яких очікують наші клієнти та їх користувачі.

 

 

SoftJourn - це міжнародна компанія, що надає послуги з повного циклу розробки та підтримки програмного забезпечення, а також консультаційні послуги для компаній в сфері фінансів та медіа.
   
Аvenga була заснована в листопаді 2019 року як об'єднання 4 ІТ-компаній: IT Kontrakt, Solidbrain, CoreValue та Sevenval. Компанія надає ІТ-консалтинг та пропонує стратегію, досвід клієнтів, інженерію рішень, керовані послуги та програмні продукти.
Компанія Avenga об'єднує 2500 професіоналів у 18 локаціях в Європі, Азії та США.
   

LETZGRO — українська компанія, яка займається розробкою програмного забезпечення з 2012 року, надає можливості працевлаштування та професійного розвитку понад 40 спеціалістам у Івано-Франківську.

 

 

COAX Software - IT-компанія, яка займається веб-розробкою та розробкою мобільних застосунків. Заснована 15 березня 2010 у м. Івано-Франківську.
   

Insilico Soft - Agile команда, яка спеціалізується на розробці цифрових продуктів та додатків. Компанія поєднує стратегію, технології та креативне мислення, щоб підвищити цінність бізнесу клієнтів. 

 

 

Ukietech — це компанія, яка була створена у 2001 році у Івано-Франківську, завдяки безмежному ентузіазму невеликої команди та бажанню працювати й розвиватись, досягла значного успіху на світовому ринку. Ukietech — це сучасна IT-компанія, що займається розробкою програмного забезпечення на основі веб-технологій.

 

 

Sombra - компанія розробник програмного забезпечення, яка має клієнтів в малому та середньому бізнесі США, Європи та Канади. Проєкти допомогають оптимізовувати процеси компаній та створювати цінність для їх користувачів. За шість років компанія виросла до 2-х офісів у Львові та Івано-Франківську і налічує понад 150 спеціалістів.

 

 


SoftLike студія професіональної розробки та оптимізації порталів, сайтів та інших інформаційних ресурсів — це одне з підприємств вітчизняного інформаційного простору, конфігуроване під якісне та своєчасне виготовлення та втілення концепцій дизайну для успішного бізнесу.