Конкурс підтримки інноваційного розвитку підприємництва
Про конкурс
Конкурс проводиться Департаментом інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської ради в рамках проєктної ініціативи «Створення інфраструктури для бізнесу, що постраждав від війни» та виконується в межах проєкту «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів (SRER)», що реалізується ПРООН за підтримки проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), який фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Подати заявку можна з 18 квітня до 7 травня 2024 року.
10 переможців конкурсу отримають до 100 000 гривень кожен на реалізацію проєкту.
Хто може отримати інноваційний ваучер?
Суб’єкти мікропідприємництва, які здійснюють свою діяльність у Івано-Франківській міській територіальній громаді за напрямком креативна економіка (діяльність у сфері: реклами, архітектури, мистецтва і ремесла, дизайну, моди, кіно, відео, фотографій, музики, виконавського мистецтва, видавничої справи, наукових досліджень та розробки, програмного забезпечення, комп'ютерних ігор, електронних публікацій та телебачення/радіо) та подали заявку на участь відповідно до Положення про конкурс.
Важливо: потенційний учасник може подати тільки один проєкт.
На які проєкти можна отримати фінансування у формі інноваційного ваучера?
- Інноваційні ваучери – дослідження та розроблення нових видів продукції, що може включати конструкторські послуги, моделювання продукту, промисловий дизайн для продукту, налаштування продукту для нового типу клієнтів, розробка алгоритмів; сертифікація, патентування, ліцензування, що може включати оплату послуг за підготовку документів на отримання національних сертифікатів, патентів, ліцензій та проведення сертифікації, патентування, ліцензування в міжнародних організаціях; реєстрація авторського права; використання послуг конструкторських лабораторій, майстерень;
- Маркетингові ваучери - створення та оновлення вебсайтів, їх просування; розроблення бренду продукції, логотипу, дизайну упаковки; поширення продукції в онлайн магазинах; проведення промоційної та маркетингової кампанії;
- Ваучери на консалтингові послуги - підготовка досліджень і розробок, призначених для підвищення економічної ефективності та конкурентоспроможності бізнесу, що може включати підготовку бізнес-моделі, бізнес-плану, фінансового плану, підготовка експортної стратегії компанії, налагодження бізнес-процесів; оцінка інвестиційної привабливості та визначення вартості бізнесу для залучення інвестицій – оцінка бізнесу; оцінка бізнес-кейсів для інвестування власних ресурсів (наприклад розробки нових видів продукції, виходу на нові ринки, створення власного виробництва) – оцінка доцільності; консультаційні послуги із визначення напрямків розвитку бізнесу, здійснення стратегічного та операційного планування, з фінансових питань, маркетингової і кадрової політики, планування виробництва..
Повний перелік можливих напрямків фінансування читайте в Положенні про конкурс. Якщо у вас залишаються питання щодо можливих напрямків фінансування для вашого бізнесу – пишіть або телефонуйте за контактами, вказаними нижче.
Які критерії оцінки проєктів?
- вплив результатів реалізації проєкту на підвищення капіталізації бізнесу: створення інтелектуальної власності, залучення інвестицій тощо;
- вплив результатів реалізації проєкту на комерційний результат: збільшення обсягів продажів, зростання експорту, виведення на ринок нової продукції або послуг;
- новизна проєкту: наскільки проєкт є інноваційним для компанії та міста;
- актуальність проєкту;
Відповідно до кожного з критеріїв конкурсною комісією виставляються бали у кількості від 1 до 10. За результатами загального підрахунку балів щодо кожного поданого проєкту Конкурсна комісія приймає рішення.
Важливо: термін реалізації проєктів – протягом 3-х місяців від дати заключення договору.
Як подати заявку на отримання інноваційного ваучера?
- Ознайомитись з умовами конкурсу.
- Заповнити опис проєкту, бюджет проєкту, заяву на участь, підготувати виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
- З 18 квітня по 7 травня 2024 року надіслати заповнені, скановані та підписані документи на електронну адресу: undp.if2024@gmail.com або занести друковані примірники за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Укр.Перемоги, 23, “Промприлад.Реновація”, 3 поверх, офіс Управління проєктної діяльності Департаменту інвестиційної політики (з 9.00 до 16.00, обід: 12.00-13.00).
- Підготувати коротку (до 3-х хв.) презентацію свого проєкту – про дату та час презентації повідомимо учасникам окремо.
Якщо у вас залишаються питання – надсилайте їх на електронну пошту undp.if2024@gmail.com або телефонуйте - 095 49 41 862 (з 9.00 до 16.00, обід: 12.00-13.00).