Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

Конкурс підтримки інноваційного розвитку підприємництва

   

Про конкурс

  

Конкурс проводиться Департаментом інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської ради в рамках проєктної ініціативи «Створення інфраструктури для бізнесу, що постраждав від війни» та виконується в межах проєкту «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів (SRER)», що реалізується ПРООН за підтримки проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), який фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Подати заявку можна з 18 квітня до 7 травня 2024 року.

Хто може отримати інноваційний ваучер?

Суб’єкти мікропідприємництва, які здійснюють свою діяльність у Івано-Франківській міській територіальній громаді за напрямком креативна економіка (діяльність у сфері: реклами, архітектури, мистецтва і ремесла, дизайну, моди, кіно, відео, фотографій, музики, виконавського мистецтва, видавничої справи, наукових досліджень та розробки, програмного забезпечення, комп'ютерних ігор, електронних публікацій та телебачення/радіо) та подали заявку на участь відповідно до Положення про конкурс.

Важливо: потенційний учасник може подати тільки один проєкт.

   

На які проєкти можна отримати фінансування у формі інноваційного ваучера?

 • Інноваційні ваучери – дослідження та розроблення нових видів продукції, що може включати конструкторські послуги, моделювання продукту, промисловий дизайн для продукту, налаштування продукту для нового типу клієнтів, розробка алгоритмів; сертифікація, патентування, ліцензування, що може включати оплату послуг за підготовку документів на отримання національних сертифікатів, патентів, ліцензій та проведення сертифікації, патентування, ліцензування в міжнародних організаціях; реєстрація авторського права; використання послуг конструкторських лабораторій, майстерень;
 • Маркетингові ваучери - створення та оновлення вебсайтів, їх просування; розроблення бренду продукції, логотипу, дизайну упаковки; поширення продукції в онлайн магазинах; проведення промоційної та маркетингової кампанії;
 • Ваучери на консалтингові послуги - підготовка досліджень і розробок, призначених для підвищення економічної ефективності та конкурентоспроможності бізнесу, що може включати підготовку бізнес-моделі, бізнес-плану, фінансового плану, підготовка експортної стратегії компанії, налагодження бізнес-процесів; оцінка інвестиційної привабливості та визначення вартості бізнесу для залучення інвестицій – оцінка бізнесу; оцінка бізнес-кейсів для інвестування власних ресурсів (наприклад розробки нових видів продукції, виходу на нові ринки, створення власного виробництва) – оцінка доцільності; консультаційні послуги із визначення напрямків розвитку бізнесу, здійснення стратегічного та операційного планування, з фінансових питань, маркетингової і кадрової політики, планування виробництва..


Повний перелік можливих напрямків фінансування читайте в Положенні про конкурс. Якщо у вас залишаються питання щодо можливих напрямків фінансування для вашого бізнесу – пишіть або телефонуйте за контактами, вказаними нижче.

   

Які критерії оцінки проєктів? 

 • вплив результатів реалізації проєкту на підвищення капіталізації бізнесу: створення інтелектуальної власності, залучення інвестицій тощо;
 • вплив результатів реалізації проєкту на комерційний результат: збільшення обсягів продажів, зростання експорту, виведення на ринок нової продукції або послуг;
 • новизна проєкту: наскільки проєкт є інноваційним для компанії та міста;
 • актуальність проєкту;

Відповідно до кожного з критеріїв конкурсною комісією виставляються бали у кількості від 1 до 10. За результатами загального підрахунку балів щодо кожного поданого проєкту Конкурсна комісія приймає рішення.

Важливо: термін реалізації проєктів – протягом 3-х місяців від дати заключення договору. 

    

Як подати заявку на отримання інноваційного ваучера?

 1. Ознайомитись з умовами конкурсу.
 2. Заповнити опис проєкту, бюджет проєкту, заяву на участь, підготувати виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
 3. З 18 квітня по 7 травня 2024 року надіслати заповнені, скановані та підписані документи на електронну адресу: undp.if2024@gmail.com або занести друковані примірники за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Укр.Перемоги, 23, “Промприлад.Реновація”, 3 поверх, офіс Управління проєктної діяльності Департаменту інвестиційної політики (з 9.00 до 16.00, обід: 12.00-13.00).
 4. Підготувати коротку (до 3-х хв.) презентацію свого проєкту – про дату та час презентації повідомимо учасникам окремо. 

Якщо у вас залишаються питання – надсилайте їх на електронну пошту  undp.if2024@gmail.com або телефонуйте - 095 49 41 862 (з 9.00 до 16.00, обід: 12.00-13.00).