Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

ПП «Науково-виробнича фірма «Елітфіто»

Компанія «Елітфіто» – це підприємство з великим досвідом роботи, власною наукововиробничою базою і професійними кадрами.

Уся продукція виробляється нами на німецькому обладнанні , відповідає європейським вимогам безпеки продуктів харчування і проходить постійний контроль в акредитованих лабораторіях Держстандарту та провідних  інститутах України та лабораторіях Європи. Науково-виробнича фірма “Елітфіто” створена наприкінці травня 2010 року.

Сьогодні це підприємство із власною науково-виробничою базою, лабораторією та професійними кадрами, що розробляє і випускає продукцію, спрямовану на профілактику захворювань, покращення здоров’я і якості життя людини – натуральну олію плодів обліпихи, шипшини, ядра кедрового горіха, волоського горіха, насіння чорного кмину, амаранту, льону, гарбуза, розторопші, кавуна, кунжуту, маку, конопель, гірчиці, зародків пшениці, рицинову, ялиці.

Працівники «Елітфіто» постійно беруть участь у навчально методичних семінарах, обміну досвідом як в Україні, так і закордоном. Робота на виробництвах різної форми власності, наукових та науководослідних, фармацевтичних та лікувальних медичних установах, творчий підхід до впровадження
технологічних рішень дозволяє колективу НВФ «Елітфіто» випускати високоякісну продукцію на ринок
багатьох країн світу, а саме Німеччини, Австрії, Чехії, Польщі, Словенії, Словатчини, Болгарії, Австралії,
США та Канади. Географія партнерства постійно розширюється.

 76002, Україна м. Івано-Франківськ вул. Надвірнянська, 30

 +38 (067) 23 555 66+38 (067) 23 555 08

 info@elitphito.com premium@elitphito.com

 elitphito.com