Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

Інформація про Департамент

     Департамент інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв`язків, туризму і промоцій міста Івано-Франківської міської ради є виконавчим органом Івано-Франківської міської ради та здійснює функції щодо реалізації політики у сфері інвестицій, реалізації грантових проєктів, формуванню дипломатичних та міжнародних зв’язків,  розвитку туризму  та створенню умов для його розвитку, створенню промоції та брендингу Івано-Франківської міської територіальної громади.

     Департамент має на меті сприяти залученню прямих інвестицій та супроводу існуючих інвесторів у розширенні бізнесу у нашому місті через надання інвесторам «єдиної підтримки», що складається з: достовірної, актуальної інформації та порад щодо ведення бізнесу у певному напрямку; визначення оптимальних інвестиційних можливостей; сприяння вирішенню будь-яких системних проблеми, з якими можуть зіткнутися інвестори.

     Одним із напрямків діяльності Департаменту є реалізація транскордонних грантових проєктів, що сприяють впровадженню сучасних методів управління містом, заходів з енергозбереження та енергомодернізації в муніципальних будівлях, розвитку зеленої енергетики, запровадження використання екологічного виду транспорту для пересування містом, а також проєкти зі збереження культурної спадщини та за іншими напрямками розвитку міста.

     Департамент наділений місією у налагодженні дипломатичних зв`язків з містами країн Європейського союзу, пошук діалогу та налагодженні нових зв’язків, зверненні до засобів культурної дипломатії та організації проведення протокольних заходів.

     Туризм і промоція – це теж один і напрямків роботи Департаменту. Наша місія - створення сприятливих умов для розвитку внутрішнього і міжнародного туризму, туристичної та курортно-рекреаційної індустрії, для провадження екскурсійної діяльності і розбудови туристичної сфери; формування позитивного туристичного іміджу нашої територіальної громади; формування брендингу та популяризація міста, підвищення впізнаваності бренду та міської громади зокрема.  

     Ми створюємо якісну площадку для спілкування з метою покращення іміджу на місцевому, національному та міжнародному рівнях, започаткування взаємовигідних партнерств.

Хто ми

Ми молоді, сильні і креативні. Ми обираємо інноваційний підхід і розробляємо розумні рішення в області розвитку нашої громади, що приносить успіх.

Наша місія

Стати двигуном інвестиційного та економічного розвитку Івано-Франківської міської територіальної громади.

Наша ціль

Спрямувати свою діяльність над становленням Івано-Франківської територіальної громади інвестиційним, економічним, туристичним центром західної України.

Наша візія

Формування сприятливих умов для ведення бізнесу та залучення внутрішніх та зовнішніх інвестицій, налагодження дипломатичних та економічних зв`язків з містами країн Європейського Союзу, розвиток туристичного потенціалу територіальної громади  та створення іміджу Івано-Франківської територіальної громади, як місто для життя.

Наші цінності

Нашими ключовими цінностями є чесність, порядність і повага до людей. Загальні принципи діяльності Департаменту і кодекс ділової етики допомагають кожному співробітнику діяти відповідно до 'цих принципів і дотримуватися вимог всіх відповідних законодавчих актів і процедур.

Формула успіху

Успішна громада.

 

До складу Департаменту входять:

  1.  Управління проєктної діяльності:

 - відділ координації проєктів міжнародної технічної допомоги та державних фондів;

 -  відділ залучення коштів міжнародної технічної допомоги та державних фондів.

  1. Управління інвестиційної політики:

 - відділ залучення та супроводу інвестиційних проєктів;

 - відділ роботи з міжнародними організаціями.

  1. Управління міжнародних зв'язків, туризму та промоції:

 - відділ туризму та промоції міста;

 - відділ міжнародних зв'язків та протоколу.