Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

Новини

#Jculture Фотозвіт з екскурсії "Євреї Станіславова. Хто вони? Про життя, звичаї та їхній слід в історії міста"
2022.07.04
Ділимось із Вами спогадами із екскурсії яка відбулась цієї неділі. Дякуємо за Вашу зацікавленість до історії нашого міста Станіславова, вагомий внесок в життя та розвиток якого здійснила  єврейська община.
Вітаємо усіх громадян Сполучених Штатів Америки з національним святом – Днем Незалежності США!
2022.07.04
Бажаємо довгих років миру й процвітання, непохитного духу, благополуччя та подальших великих досягнень на міжнародній арені. США впродовж багатьох років є надійним і послідовним партнером України.
Вітаємо з Днем незалежності Канади!
2022.07.01
Вітаємо жителів Канади з нагоди національного свята – Дня незалежності, та бажаємо довгих років миру й процвітання, нових здобутків і віри у світле майбутнє!
UkraineInvest презентували довідник для інвесторів
2022.07.01
Цей довідник є відправною точкою для інвесторів, адже містить актуальну інформацію, необхідну для прийняття рішення щодо інвестиційних проектів.
Конференція у нашому партнерському місті Кошалін
2022.07.01
Дружба між нашими містами бере початок ще з 2010 року, коли офіційно було підписано Угоду про партнерську співпрацю. З того часу, відбулося чимало спільних заходів, включаючи організацію 1-го українсько-польського міжнародного фестивалю скульптури з пінопласту «STYRO», обмін офіційними делегаціями під час відзначення Днів міст Івано-Франківська та Кошаліна..
#JCulture Запрошуємо вас на екскурсію
2022.06.30
"Станіславів – місто мультикультурне і протягом століть єврейська чисельність складала майже половину населення міста, проте так було до німецької окупації. Наразі їх чисельність налічує лише 400 осіб..
Всього публікацій: 162