Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

Новини

#NEF Бізнес-нетворкінг: яким 2022 рік був для бізнесу - 13 грудня
2022.12.09
Запрошуємо власників, керівників, представників компаній, підприємців, як місцевих так і релокованих, під час бізнес-нетворкінгу порозмовляти про те, яким був цей рік для бізнесу. Очікуємо, що це буде розмова-рефлексія.
Проведено чергову інтеграційну зустріч внутрішньо переміщених осіб з місцевими мешканцями
2022.12.09
Ігри відволікають від життєвої рутини, дозволяють поринути в новий незвичайний світ і незабутньо провести час. Завдяки іграм вдалось заохотити людей працювати в команді, учасники могли ближче познайомитись одне з одним..
#ALTHERA У рамках впровадження проєкту буде створене відділення альтернативної терапії
2022.12.08
Буде створене відділення альтернативної терапії на базі КНП "Міська дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради" укомплектоване сучасним реабілітаційним обладнанням.
Women in business 2022: Незламні та вільні!
2022.12.08
Запрошує власниць та керівниць бізнесу, які хочуть дізнатись, як в умовах війни, вимушених переїздів команд та зміни у роботі клієнтів та партнерів швидко адаптувати бізнес до нових реалій..
#NEF Швидка бізнес-допомога № 7
2022.12.08
Індивідуальні консультації експертів для бізнесу в Івано-Франківську. Це безкоштовна можливість тут і зараз отримати відповіді на поточні операційні питання ведення бізнесу. Нагода обговорити з експертами свої кейси та згенерувати нові ідеї для розвитку бізнесу.
Продовжуємо проведення серії інтеграційних заходів для внутрішньо переміщених осіб
2022.12.05
Зустріч пройшла у формі модерованих настільних ігор. Завдяки іграм вдалось заохотити людей працювати в команді, учасники могли ближче познайомитись одне з одним, налагодити комунікацію, проявити свої особисті лідерські навики.
Всього публікацій: 239