Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

Новини

Грантовий конкурс для проєктів у сфері «зеленої» енергетики
2023.03.30
Громадські організації «Екоклуб» та «Екодія» продовжують приймати заявки на грантовий конкурс для підтримки діяльності місцевого самоврядування у впровадженні рішень, що вестимуть до сталої енергетики у громаді.
#NEF Триває реалізація проєкту «Нова економіка Івано-Франківська», спрямованого на розвиток екосистеми інновацій у місті
2023.03.29
Серія публікацій про проєкт у виданні «Репортер» дозволить більше дізнатися про мету проєкту, партнерів, що його реалізовують, та заходи й активності, які вже були проведені та які ще заплановані на наступні два роки.
В Івано-Франківська новий партнер в Італії
2023.03.27
У суботу, 25 березня, у місті Губбіо (регіон Умбрія, Італія) відбулось урочисте підписання Договору про дружбу та партнерську співпрацю між  Івано-Франківською міською територіальною громадою та містом Губіо.
#JCulture Продовжуємо серію пізнавальних лекцій для молоді в рамках проєкту
2023.03.27
Цього разу дізнатися більше про історію євреїв у нашому місті отримали змогу студенти Івано-Франківського професійного будівельного ліцею і Факультету туризму Прикарпатського національного університету.
#ALTHERA в межах проєкту у Дитячій міській клінічній лікарні відбувся візит Офіцера з моніторингу та впровадження проектів
2023.03.23
Під час візиту обговорили обсяги виконаних робіт, графік реалізації запланованих заходів та подальшу співпрацю для впровадження проєкту.
#JCulture Провели чергову серію пізнавальних лекцій для молоді, пов’язаних з історією єврейської громади нашого міста
2023.03.22
Цього разу з історією знайомилися студенти Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею та Вищого професійного училища №21 м. Івано-Франківська.
Всього публікацій: 347