Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

«Назад до наших спільних коренів» (ROOTS)

Програма: Спільна операційна програма Румунія-Україна 2014-2020

Головний партнер: м.Ботошані (Румунія)

Партнери: Департамент економічного розвитку, екології та енергозбереження Івано-Франківської міської ради  (Україна), Управління культури округу Ботошані (Румунія), ГО «Центр муніципального та регіонального розвитку – Ресурсний центр» м.Івано-Франківська (Україна).

Загальна сума проєкту: 938 560,00 євро

Бюджет для Івано-Франківська: 318 987,72 євро

Під час реалізації проєкту будуть проведені роботи з облаштування Музею зброї на території Палацу Потоцьких. Музей буде інтерактивним, наповнений спеціально розробленим програмним забезпеченням і сенсорними дошками. Особливу увагу буде приділено пропагуванню спільної матеріальної та нематеріальної культурної спадщини, для чого буде проведено два фестивалі культурного різноманіття у містах-партнерах – м. Ботошані (Румунія) та м. Івано-Франківськ (Україна), та створенню мережі із представників органів місцевого самоврядування, культурних установ, громадських організацій, що працюють у сфері культури, меншин, зацікавлених сторін, членів громади, засобів масової інформації, економічних агентів у сфері гостинності для обміну досвідом та спільної роботи під час проведення семінарів та конференцій.

Тривалість: 14 місяців

Початок: 04.02.2020р.

Новини проєкту:

Партнерська зустріч в м.Ботошані

Відбувся двохдений захід у рамках проєкту

Відбулася міжнародна конференція в рамках реалізації проєкту

1-2 червня відбулася Транскордонна конференція зі збереження, розвитку та промоції культурної спадщини