Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

Наші проєкти

Зважаючи на глобалізаційні та інтеграційні процеси, стійкий розвиток економіки, відродження конкурентоспроможних виробництв, зростання рівня життя населення, нагальним стає пошук додаткових джерел фінансування задля досягнення соціально значущого ефекту та вимагає відповідних вкладень у освітню, культурну, виробничу та інші сфери життя.

Так одним з важливих завдань міської влади є спрямування роботи на пошук позабюджетних альтернативних джерел фінансування та налагодження співпраці з міжнародними фондами, програмами та грантами.

Саме тому написання та реалізація грантових проєктів є надзвичайно важливим та актуальним напрямком роботи Департаменту. Налагоджена співпраця як з структурними підрозділами виконавчого комітету міської ради, так і неурядовими, громадськими організаціями, іноземними партнерами, асоціаціями, освітніми установами та всіма іншими зацікавленими в реалізації спільних проэктів, націлена на покращення рівня життя та добробуту громадян Івано-Франківської міської територіальної громади.