Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

«Нова економіка Івано-Франківська – підтримка нових інноваційних кластерів економічної діяльності в Івано-Франківську» (M4EG)

Програма: Мери за економічне зростання

Головний партнер: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

Партнери: БО «Промприлад.Реновація», ГО «ППВ мережа знань», MetaLab, БО «Тепле місто»

Загальна сума проєкту: 1 249 900,00 євро

Бюджет для Івано-Франківська: 937 425,00 євро

Проєкт має на меті сприяти економічній трансформації Івано-Франківська задля функціонування економічної діяльності з вищою доданою вартістю за рахунок використання існуючих економічних кластерів та нових інноваційних екосистем.

Проєкт безпосередньо торкнеться питання доданої вартості місцевого бізнесу, щоб допомогти компаніям отримати конкурентоспроможність і, як наслідок, підвищити рівень оплати праці. Партнери також вивчатимуть способи спрямування заощаджень трудових мігрантів на місцеві підприємства, стартапи та малий бізнес.

Основні заходи проєкту включають розробку ваучерів на інновації для підтримки МСП, допомогу у розробці бізнес-планів та заявок на фінансування нових продуктів, налаштування та пілотування інструменту панелі МСП, розробку щорічних видань інноваційної діяльності, проведення хакатону з дизайну продукту, створення клубу бізнес-ангелів та інше.

Запланована діяльність з підвищення кваліфікації покращить загальну продуктивність і здатність МСП впроваджувати інновації, а доступ до створеної інфраструктури (на базі лабораторій Промприладу) та фінансів сприятиме запуску та/або модернізації економічної діяльності з високою доданою вартістю з більш міцним зв’язком в сфері дослідження, розробки та прикладного дизайну.

Тривалість: 36 місяців

Початок: 01.04.2022

Новини проєкту:

Підписано грантовий договір по проєкту