Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

Швидка бізнес-допомога. Івано-Франківськ - 17 червня

2022.06.13
   
      Індивідуальні консультації експертів для бізнесу в Івано-Франківську. 10 експертів безкоштовно нададуть консультації підприємцям, які сьогодні провадять бізнес в Івано-Франківську та області (для місцевого та релокованого бізнесу). Щоб отримати такі експрес-консультації, потрібно зареєструватись та обрати консультанта/тку за - посиланням.
     
      Теми експертизи: гранти, бізнес-процеси, рекрутинг, фінанси, PR, експорт, грантовий супровід для неприбуткових організацій, стратегічний маркетинг, бухгалтерський/податковий облік та ін.
      Коли: 17 червня 10:00-13:30
      Де: Promorylad.Renovation
      Можна зареєструватись до 3 консультантів/ок, обираючи різний час.
      Реєстрація триває до 16 червня 10:00
      Деталі за посиланням.
      Проєкт фінансується в межах програми «Мери за економічне зростання» Європейського Союзу. І є частиною проєкту “Нова економіка Івано-Франківська – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську” (NEF), який триватиме до березня 2025 року.
      Довідкова інформація: «Мери за економічне зростання» (2021-2024) – це друга фаза проєкту, який був започаткований за фінансування Європейського Союзу у 2017 році для підтримки мерів та муніципалітетів у країнах Східного партнерства.
Ініціатива ґрунтується на тому принципі, що, працюючи у партнерстві з приватним сектором, державними структурами та громадянським суспільством, місцева влада може допомогти поліпшити місцеве бізнес-середовище та забезпечити умови для економічного зростання, яке спиратиметься на приватний сектор, і для створення робочих місць.