Виробниче об’єднання «Карпати» засноване в 1977 році, як підприємство військово-промислового комплексу під випуск спецтехніки для потреб Міністерства Оборони колишнього Союзу РСР. В даний час підприємство підпорядковане Державному концерну «Укроборонпром». Загальна виробнича площа складає 83398 м2 (в тому числі площа споруд основного виробництва – 42694 м2, допоміжного – 40704 м2).

З метою перепрофілювання та реорганізації виробництва, за останні роки здійснено капітальний ремонт і реконструкцію виробничих приміщень, освоєно цілий ряд нових виробів, серед яких чільне місце займає кабельно-провідникова продукція і електронні компоненти. Освоєно виробництво світлодіодних виробів, металопластикових конструкцій, корпусних меблів і кованих виробів. В результаті додатково створено нові робочі місця. В даний час на підприємстві працює понад 3400 робітників.

Завдяки неухильному дотриманню термінів поставок та високій якості, постійно розширюється номенклатура виробів, яку підприємство експортує іноземним партнерам. На підприємстві виготовляють світильники з використанням потужних світлодіодів для освітлення магістральних доріг категорій А, В, громадських і виробничих приміщень, чергового, аварійного освітлення у житлово-комунальному господарстві, територій у сільській місцевості. Підприємство надає послуги з обробки металу, виготовляє засоби малої механізації сільського господарства, вироби для активного відпочинку.

ДП «ВО «Карпати» належить до категорії А та Б, як найкращі в класифікації постачальники комплектуючих до автомобільної галузі. Підприємство виготовляє електрокабельну продукцію для автомобілів марок: «Volkswagen Touareg», «Porsche Cayenne», «Mercedes C-class», «Mercedes E-class».