Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

Асоціація міст лауреатів призу Європи

      Івано-Франківськ з моменту набуття статусу Міста лауреата Призу Європи став повноправним членом Асоціації міст лауреатів Призу Європи та щорічно бере участь у всіх зустрічах Генеральної асамблеї Асоціації. Асоціація створена з метою встановлення ближчих зв'язків між містами лауреатами європейського Призу, сприяння обміну інформації, покращенню організації, засоби і методи взаємодії між містами лауреатами європейського Призу.

      Асоціація Міст Лауреатів Призу Європи (надалі "Асоціація") - міжнародна неурядова організація, створена під добрими ознаками Ради Європи; вона - добровільна організація усіх міст лауреатів європейського Призу, який є найвищою відзнакою, яка може бути дарована Європейському місті для його дій в європросторіі і муніципалітетах лауреатів для активного просування Європейського ідеалу в них.

      Асоціація має свій логотип, який затверджений Президією  Асоціації.

      Асоціація має свій електронний ресурс, який призначається для офіційного висвітлення діяльності Асоціації, публікації документів Загальних Зборів і Президії Асоціації і інших матеріалів.

      Мета Асоціації - досягти більшої єдності серед його членів, шляхом обміну інформацією і обговоренням тем загального інтересу, особливо в наступних сферах:

  • партнерство;
  • взаємодія між державними установами і приватними організаціями, також як і організаціями зі змішаною власністю, особливо у сфері культури;
  • Європейські події;
  • просування ідеї солідарності в Європі і взаєморозуміння між народами;
  • вивчення і участь в обміні знаннь і досвідом в сферах культурного і соціального розвитку членів Асоціації;
  • показ ініціативи, щоб залучити муніципалітети до активної співпраці.

      Міста лауреати  Призу Європи  автоматично стають членами Асоціації. Члени Асоціації мають право бути представленим на  зустрічах, конференціях, курсах, семінарах і інших подіях, що тримаються Асоціацією. Члени Асоціації повинні докласти зусилля розділити їх знання і випробувати в межах Асоціації.

 ОРГАНІЗАЦІЙНА СТРУКТУРА

      Управління Асоціації: a) Загальні Збори; b) Президент і Віце-президент; c) Президія.

      На зустрічах Загальних Зборів і Президії повинен  вестися протокол на його робочих мовах і підписуватися Президентом.

      Pішення Загальних Зборів і Президії повинна зробити проста більшість членів є присутніми на зустрічі. Рішення мають бути передавав те як рекомендації мерам міст члена і, якщо необхідно, до пов'язаних організацій.Загальні Збори і Президія можуть вирішити створити дорадчі або технічні комітети, щоб підтримувати роботу Асоціації.

       Загальні Збори і Президія можуть запросити експертів до зустрічей, щоб обговорювати особливі питання. Загальні Збори і Президія можуть також дозволити представників консультативних або технічних комітетів, щоб відвідати зустрічі як спостерігачів.

      Робочі мови Асоціації Англійські, французька мова та мова, відома щонайменше чотирьом містам лауреатам Призу Європи. Переклад і/або інтерпретація іншими мовами може бути забезпечений за рахунок делегації, яка користується ними.

      Документи, пов'язані з порядком денним, мають бути складені на робочих мовах Асоціації і відправив усім членам Асоціації разом із запрошеннями до зустрічі. Управління документу повинне зробити міське головування в Асоціації.

      Для того, щоб оптимізувати свою діяльність, Асоціація може відкрити Представництва в містах члена Асоціації. Додаток для ступної частини (закриття) Представництва міста повинно зробити місто член, де воно буде відкрито (закрито). Рішення відкрити Представництво міста, приймається відносною більшістю Загальних Зборів. Представництво повинне здійснювати свою діяльність в інтересах Асоціації і відносно природи законів країни, в чиїй території цей офіс діє. Тільки одне Представництво Асоціації може бути створене в країні.

 СПІВПРАЦЯ

      Принципи Співпраці Асоціаціі повинні співпрацювати у відповідності до цих статей  з міжнародними організаціями, з міждержавними організаціями, що спеціалізуються на  завданнях в спільних межах. Асоціація може вжити захід, щоб дозволити представникам  міждержавних організацій  брати участь в його зустрічах без голосування. Асоціація може, якщо вважає це бажаним, консультуться з громадськими законними об'єктами, також як і з індивідуумами і юридичними особами в межах закону. На території кожного з його членів, Асоціація повинна задовільняти необхідні привілеї для досягнення його цілей. Учасники Загальних Зборів, члени Президії, Президент і Віце-президент Асоціації повинні користуватися такими привілеями і імунітетом, що передбачаються, у разі  незалежного  виконання їх функцій,  відношенням до Асоціації.