Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

ТОВ «Інтелком»

"Інтелком" — одна із провідних компаній у сфері виробництва дитячих пластмасових іграшок в Україні, представлена на ринку під торгівельною маркою "ТехноК". Наша компанія виготовляє іграшки в найрізноманітніших категоріях: від настільних ігор до дитячого транспорту.

Перші іграшки ТОВ “Інтелком” під торговою маркою “ТехноК” з’явилися на українському ринку в 1995 році. З того часу підприємство пройшло шлях розвитку від невеликої приватної фірми з кількома десятками працівників до потужної компанії, відомої в Україні та далеко за її межами. У виробничому циклі компанія застосовує сучасні технологічні рішення від дизайну та 3D моделювання нової іграшки до виготовлення прес-форм і готової продукції.

Сьогодні підприємство успішно реалізує іграшки у багатьох європейських країнах. Вперше продукцію компанії відвантажили в Угорщині, Словаччині та Польщі. Згодом іграшки, вироблені ТОВ”Інтелком”, здобули довіру іноземних партнерів, батьків і діток у Прибалтиці. Далі, у 2018 році, компанія успішно розширила сферу збуту, вийшовши на ринок Румунії та Хорватії.

Варто відзначити, що всі іграшки є сертифікованими в Україні, в країнах Митного та Європейського союзів. Сертифікація та випробування іграшок для європейського ринку проводилася у відомій та авторитетній організації TUV. Продукція ТМ “ТехноК” не тільки підтвердила свою бездоганну якість на ринку ЄС, а й отримала оцінку безпеки. Всі іграшки торгової марки є безпечними для дітей і довкілля: у них нема гострих країв, відсутній запах, виготовлені з високоякісних безпечних матеріалів, та у приємній кольоровій гамі.

ТОВ”Інтелком” дбає, також, і про довкілля. Так, компанія успішно запровадила проект дахової сонячної електростанції під “Зелений тариф”.

Перелік товарів, які експортуються: дитячі пластикові іграшки: автомобілі для прогулянок, самокати, гойдалки, машинки, трактори, іграшкові кухні та кухонні набори, іграшки для гри з піском. Металеві конструктори. Настільні ігри.

Перелік країн, у які здійснюється експорт: Польща, Румунія, Молдова, Білорусія, Азербайджан, Угорщина, Грузія, Словаччина, Хорватія.

 вул. Микитинецька, 7а, м. Івано-Франківськ, Україна, 76002

 +380 (342) 55 94 83

 office@intelkom.net.ua

 technoktoys.com