Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

ТОВ «Cолід»

ТОВ “Солід” створено 2 квітня 2003 року на базі залучення іноземних інвестицій з метою виготовлення якісної продукції з дерева , яка користуватиметься попитом на європейських та вітчизняних ринках.

ТОВ “Солід” забезпечене високотехнологічним імпортним обладнанням, що дозволяє йому переробляти до 12000 м.куб. круглого лісу на рік та одночасно висушувати в сушильних камерах близько 700 м.куб. пиломатеріалів.

Технологія подальшої переробки пиломатеріалів є завершеним циклом, що дозволяє використовувати сировину в повному об’ємі без відходів. Підприємством виготовляється якісна продукція, попит на яку на європейських та вітчизняних ринках підтверджує її високу якість. Предметом діяльності товариства є виробництво виробів з дерева і матеріалів з дерева, зокрема клеєних букових щитів, паркету та паркетної дошки.

Основний вид продукції підприємства “Солід” – це клеєні букові щити (використовуються для виробництва сходів, дверей та меблів). Важливим в діяльності підприємства є виготовлення паркетної дошки, паркету індустріального та щитового, який використовується в офісах, спортивних залах та інших приміщеннях з великим потоком людей, і в повному об’ємі йде на продаж закордон. 95% продукції ТОВ “Солід” експортується в країни Західної Європи. У конкурсі-виставці на кращий вітчизняний товар року 2004, яка проходила у м. Києві у виставковому залі НК “Експоцентр України”, ТОВ “Солід” отримало срібну медаль, диплом та грамоту.

Підприємство знаходиться в постійних пошуках нових методів обробки деревини, вдосконалення виробничого процесу. На підприємстві працює 170 чоловік.

 Івано-Франківськ вул. Левинського, 1, 76014

 (0342) 77-52-37(0342) 53-03-51

 mails@solid.org.ua

 solid.org.ua