Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

«Створення інфраструктури для бізнесу, що постраждав від війни» (SRER Ivano-Frankivsk)

Програма: проєктна ініціатива «Створення інфраструктури для бізнесу, що постраждав від війни» виконується в межах проєкту «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів (SRER)», що реалізується ПРООН за підтримки проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), який фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Проєкт спрямований на підвищення конкурентоспроможності та стійкості українських малих і середніх підприємств, особливо з огляду на вступ до ЄС.

Головний партнер: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради в особі Департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста

Бюджет проєкту: 34 102 125,59 грн або 921 679,07 дол.США
У тому числі:
Bнесок ПРООН – 27 311 583,67 грн або 738 150,91 дол.США
Bнесок муніципалітету (співфінансування) – 6 790 541,92 грн або 183 528,16 дол.США

Мета проєктної ініціативи - стимулювати відновлення економіки Івано-Франківська шляхом створення “ділової” інфраструктури в будівлі “А” Палацу Потоцьких для місцевого та релокованого МСП. Під час імплементації проекту планується виконати наступні завдання:

  • Здійснити реставраційні роботи першого пускового комплексу будівлі “А” площею понад 589 кв.м., а саме: облаштування конференц-зали, облаштування коворкінгу для представників креативних індустрій, створення студії звукозапису та студії аналогового/цифрового фото.
  • Об’єднати представників креативних індустрій у новоствореному просторі, створити умови для їхнього розвитку та масштабування.
  • Надати ваучерну підтримку щонайменше 10-ти МСП.

Передбачені активності в рамках впровадження проєктної ініціативи:

  • Актуалізація проєктно-кошторисної документації та проходження експертизи, що включає в себе оновлення проєктної документації відповідно до змін у проєкті, включення нових елементів або змін існуючих, а також складання кошторису на основі оновленої документації.
  • Виконання будівельних та інженерних робіт - відповідно до отриманої ПКД проведення тендерної процедури з виконання будівельних та інженерних робіт.
  • Закупівля обладнання для запуску студій звукозапису, аналогового/цифрового фото.
  • Закупівля обладнання/меблів для коворкінгу та конференц-зали: ноутбуки, проєктор, монітор, система конференц-зв’язку, мікрофони та ін.
  • Планування та проведення подій - пресконференцій, серії майстеркласів з аналогового фото та звукозапису, зустрічей зі стейкхолдерами, конференції креативних індустрій та форуму.
  • Проведення конкурсу ваучерної підтримки: 10 підприємців у рамках конкурсного відбору отримають ваучерну підтримку для підтримки бізнесу.

14 грудня 2023 року відбулася стартова пресконференція проєктної ініціативи: «Створення інфраструктури для бізнесу, що постраждав від війни»

Запрошуємо на воркшоп зі стейкхолдерами у рамках проєкту «Створення інфраструктури для бізнесу, що постраждав від війни»

28 лютого в місті Івано-Франківськ розпочався навчальний візит!

З метою визначення стратегії створення майстерні аналогового та цифрового фото було проведено першу зустріч зі стейкхолдерами !

Воркшоп зі стейкхолдерами

Зустріч із цільовими групами

Запрошуємо на зустріч із стейкхолдерами/воркшоп у рамках проєкту «Створення інфраструктури для бізнесу, що постраждав від війни»