#SRER З метою визначення стратегії створення майстерні аналогового та цифрового фото було проведено першу зустріч зі стейкхолдерами !
З метою визначення стратегії створення майстерні аналогового та цифрового фото було проведено першу зустріч зі стейкхолдерами (фахівці, зацікавлені користувачі та представники місцевого та релокованого бізнесу). Основними цілями проведення даного заходу стало:
- визначення переліку та параметрів необхідного обладнання та матеріалів для лабораторії аналогової та альтернативної фотографії;
- визначення технічних характеристик приміщення для лабораторії;
- визначення необхідності обладнання студії для зйомок та переліку студійного обладнання;
- врахування пропозицій фахівців щодо створення та розвитку діяльності лабораторії;
- ринковий аналіз: обговорення попиту на аналогову та альтернативну фотографію,
- аналіз конкуренції та ідентифікація ніш для розвитку.
Дякуємо всім учасникам за дискусії та зроблені висновки щодо перспектив розвитку бізнесу в цій сфері, створення умов для цього в комплексі палацу Потоцьких.
Ініціатива «Створення інфраструктури для бізнесу, що постраждав від війни» виконується в межах проєкту «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів (SRER)», що реалізується ПРООН за підтримки проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), який фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Проєкт спрямований на підвищення конкурентоспроможності та стійкості українських малих і середніх підприємств, особливо з огляду на вступ до ЄС.