Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

Арлінгтон

Округ: Арлінгтон (Arlington), штат Вірджинія

   Держава: Сполучені Штати Америки

    Адреса: Arlington County Board 2100 Clarendon Blvd. Suite 300 Arlington, VA 22201-5406 the USA

Офіційна сторінка: arlingtonva.us

Документ/дата підписання: Угода про співпрацю 04.03.2011 рік

          Member of United States House of Representatives: Virginia's 8th Congressional District.

          Information about the region: Arlington covers an area of ​​about 65 km2. One third of the population speaks one or more foreign languages. Arlington has a rich architectural and historical heritage.

          Населення: 180000 осіб, з них 19% - латиноамериканці, 9% - афроамериканці, 9% - вихідці з країн Азії.

          Географічне положення/клімат: округ Арлінгтон знаходиться на східному узбережжі США в Середньоатлантичному регіоні. Клімат – помірний; м’яка зима; тепле літо. 

          Велике місто-сусід: Вашингтон, округ Колумбія.

          Політичний устрій: Адміністрація округу складається з виборчої ради (5 членів) та голови. У межах округу Арлінгтон немає населених пунктів, які мають статус міста, тоді як власне округ є передмістям Вашингтона.

          Історія: Європейці почали заселяти територію сучасного округу в XVIII столітті. Це були фермери, які займалися вирощуванням тютюну та кукурудзи. Первинна назва округу – Александрія. У 1801 році округ Александрія та місто Александрія стали частиною федерального округу Колумбія та отримали назву «адміністративний округ Александрія». У 1846 році жителі Александрії скликали референдум та проголосували за повторне включення територій до складу штату Вірджинія. У 1870 році округ Александрія та однойменне місто отримали статус окремих адміністративних одиниць. 16 березня 1920 року округ Александрія перейменовано в округ Арлінгтон. Причиною стала можлива плутанина з назвами територіальних одиниць. Назва округу бере свій початок від маєтку Парке Кустис (Parke Custis), де проживав Джордж Вашингтон задовго до того, коли було споруджено сучасний Арлінгтон-хауз (Arlington House). Останній знаходиться на території Арлінгтонського меморіального цвинтаря. Пізніше маєток було перейменовано на честь графа Арлінгтона (Earl of Arlington).

          Культурна спадщина: Арлінгтонський меморіальний цвинтар, Меморіал Іво Жима, Арлінгтон-хауз.

          Цікавий факт: На території округу знаходяться Пентагон та багато інших урядових організацій.