Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

ПАТ «Ласощі»

«Ласощі» - українська торгівельна марка, продукція якої виготовляється Івано-Франківською кондитерською фабрикою (ПАТ ВТКФ «Ласощі»), розташованою в одному із екологічно найчистіших та мальовничих регіонів України - Прикарпатті.

Одним із пріоритетів фабрики є якість продукції,а виконання жорсткого контролю за якістю - стало доброю традицією.

На даний момент на підприємстві працює 200 чоловік, випуск готової продукції за місяць становить понад 400 т. Це карамель льодяникова, з начинками, цукерки пралінові, помадні, збивні, желейні, а також драже.

Беззаперечно висока якість сировини, професіоналізм колективу, успішне поєднання традиційних та нових технологій дало можливість підприємству завоювати міцні позиції на внутрішньому та зовнішньому ринках кондитерських виробів. На сьогоднішній день ринок збуту охоплює не лише територію України. Продукцію фірми «Ласощі» добре знають в Казахстані, Азербайджані, Таджикистані, Грузії, Молдові, Латвії, Литві, Монголії, Ізраїлі, Словакії.

Політика ПАТ ВТКФ «ласощі» направлена на подальше вдосконалення технологій виробництва та розробку нових продуктів. В найближчий час планується розширення асортименту та збільшення обсягів виробництва. Візитною карткою ПАТ ВТКФ «ласощі» є якість продукції, її вишуканий смак, що дарує радість людям.

 Івано-Франківськ вул. Ленкавського, 12а

 +38(0342) 54-62-10, 55-94-58

 office@lasoschi.if.ua

 lasoschi.if.ua