Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

#SRER Запрошуємо на воркшоп зі стейкхолдерами у рамках проєкту «Створення інфраструктури для бізнесу, що постраждав від війни».

2024.02.26

        Дата і час проведення: середа, 28.02.2024р., 14:30 год.

        Місце проведення: кінотеатр Люм'єр: конференц-зал, графітний зал

        Перша зустріч із стейкхолдерами/воркшоп – «Майстерня аналогової та альтернативної фотографії у Комплексі колишнього палацу Потоцьких. 1 етап – Стратегія створення» – мають на меті:

  • Визначення стратегії створення майстерні аналогової та альтернативної фотографії.
  • Залучення фахівців, зацікавлених користувачів та представників місцевого та релокованого бізнесу.
  • Моніторинг можливостей та викликів розвитку бізнесу в галузі аналогової та альтернативної фотографії.
  • Формування кола професіоналів щодо організації роботи у різних форматах в лабораторії.
  • Визначення зацікавленості аудиторії (потенційних користувачів).
  • Визначення переліку та параметрів необхідного обладнання та матеріалів для лабораторії аналогової та альтернативної фотографії.
  • Визначення технічних характеристик приміщення для лабораторії тощо.

        Захід відбудеться в межах проєкту «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів» (SRER), що реалізується ПРООН за підтримки проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), який фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

        В рамках проєкту передбачено реставрацію першого поверху корпусу А, де передбачається створення простору для «Палацової майстерні аналогової та альтернативної фотографії», «Палацового медіа простору» та коворкінгу для розвитку релокованих та місцевих креативних індустрій.

        Розпорядник коштів по проєкту: Департамент інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської територіальної громади.