Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

#SRER Конференція Креативних Індустрій,

2024.05.27

       Конференція Креативних Індустрій, яка відбулася 24 травня 2024 року, стала важливою подією для розвитку бізнесу та інновацій в Івано-Франківську.
Захід, проведений у комплексі колишнього Палацу Потоцьких, зібрав провідних експертів та фахівців у галузі креативної економіки. Учасники мали змогу ознайомитися з новітніми технологіями та підходами до розвитку індустрій, обмінятися досвідом і встановити нові ділові контакти.
     

        Програма конференції включала різноманітні секції, де розглядалися актуальні питання моди, фотографії, театрального мистецтва, відео- та аудіопродакшну, дизайну та архітектури. Кожен спікер ділився своїми знаннями та досягненнями, що надихнуло учасників на нові ідеї та проєкти. Особлива увага була приділена підтримці бізнесу, що постраждав від війни, та створенню інфраструктури для його відновлення. Конференція Креативних Індустрій стала майданчиком для отримання цінної інформації та активної взаємодії з колегами і експертами з різних галузей.
       
       Дякуємо всім, хто долучився до цієї важливої події, і сподіваємося на подальшу співпрацю для розвитку креативних індустрій в Україні! 

       Захід організовано в межах проєкту «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів» (SRER), що реалізується ПРООН за підтримки проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), який фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Зміст цього документа є виключною відповідальністю Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Думки, висновки чи рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам (авторкам) та упорядникам (упорядницям) і не обов’язково відображають погляди уряду Німеччини, GIZ, Програми розвитку ООН в Україні або інших агенцій ООН.