Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

Наньнін

Місто: Наньнін (кит. 南宁, піньїнь: Nánníng)

   Держава: Китайська Народна Республіка

    Адреса: NANNING MUNICIPAL PEOPLE’S GOVRNMENT No. 16-5 Guihua Rd. Nanning, Guangxi P.R.China 530029

Офіційна сторінка: nanning.gov

Документ/дата підписання: Угода про співпрацю 04.05.2019 рік

         Наньнін — місто окружного рівня з населенням 6,9 млн, економічний, адміністративний і культурний центр у південно-західній частині Гуансі-Чжуанського автономного району. На відстані 160 кілометрів від кордону з В'єтнамом. Загальна площа 22,293 км. Місто розташовується на північному березі річки Юн, переважно у притоці річки Сіцзян. Є політичним, економічним, транспортним, науковим, освітнім, культурним, медичним, фінансовим та інформаційним центром регіону. Місто є постійним місцем проведення виставки Китай-ГЧАР у затоці Бейбу. Одне з основних міст економічної зони і служить національним «Транспортним поясом» органічного зв'язку. Наннін відоме як «Китайське зелене місто» і відзначене «нагородою ООН Хабітат», визнане «Національно цивілізованим містом» та «Національним екологічним містом-садом». Щорічний Міжнародний фестиваль народної пісні у Наньніні відомий як вдома, так і за кордоном, та як «місце, де люди люблять світ».

         Наннін є багатонаціональним містом, де проживають 50 етнічних груп, включаючи Чжуан, Хань, Яо, Мяо, Йі і Хуей. В місті є три етнічні селища.                             

         Наннін розташований в субтропічній зоні. Для  рельєфу характерні гори, пагорби, середня висота яких становить 76,5 м. Клімат м'який, кількість опадів велика, середньорічна температура 21,7 градусів Цельсія. Рівень зеленого покриття у Наньніні становить 47,66%, а рівень зелених територій у забудованому районі - 37,12%.

         Місто розташоване у зоні мальовничих краєвидів Гір Ціньсю та Гори Дамін. На території міста є природоохоронні об’єкти: Гуансійський ботанічний парк, лісовий масив біля ріки Ланфенцян, гейзерне джерело Лін, парк Мінсю, парк «Золотого ароматного чаю» та парк відпочинку «Озеро Фенікса». Тут знаходяться більше 200 обєктів культурної спадщини. Найвизначнішими памятками у верхній частині міста є Руїни Бейцю гори Діншишань, Руїни Куньлугуана, Давнє місто Янмей. У Наньніні є такоє музей Гуансі та Центр реліктових національних культур. У місті є зоопарк Наньнін.

         Місто Наннін адміністративно поділяється на 7 районів. У Наньніні шість зон високотехнологічного та індустріального розвитку (Гуйліньская зона розвитку високих технологій в промисловості, Наньнінска зона економіко-технологічного розвитку) та інші зони розвитку державного рівня.