Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

#ALTHERA У рамках впровадження проєкту буде створене відділення альтернативної терапії

2022.12.08

      У рамках впровадження проєкту «АЛЬТЕРА – Альтернативні терапії у Марамуреші та Івано-Франківську» буде створене відділення альтернативної терапії на базі КНП "Міська дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради" укомплектоване сучасним реабілітаційним обладнанням.

      Проблема реабілітації дітей з патологією опорно - рухового апарату та ураженням центральної і периферичної нервової системи, що приводить до виражених рухових порушень, продовжує залишатися актуальною і соціально значимою. Частота народження дітей з вродженими вадами розвитку (ВВР) за даними ВООЗ сягає 4 – 6 % від загальної кількості новонароджених. В Україні ВВР трапляються більш ніж у 2300 випадків на 100 тис. народжених живими немовлят.

      Створення центру альтернативної терапії та укомплектування його сучасним реабілітаційним обладнанням розширить спектр методів фізичної реабілітації для ефективної боротьби із руховими порушеннями у дітей із захворюваннями опорно-рухового апарату та центральної нервової системи.

      Проєкт «Альтера – Альтернативні терапії у Марамуреші та Івано-Франківську» (1HARD/4.1/37) впроваджується в рамках Спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020 за співфінансування Європейського Союзу ENI CBC Romania-Ukraine 2014-2020 та відіграватиме важливу роль у підвищенні якості життя дітей, які мають такі захворювання, та їх сімей.