Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

Генеральна Асамблея Асоціації міст, нагороджених Призом Європи

2022.06.10
      Відбулась Генеральна Асамблея Асоціації міст, нагороджених Призом Європи. У світлі трагічних подій в нашій державі, частину порядку денного засідання було присвячено обговоренню питання війни в Україні. Те, що наше місто є лауреатом Призу Європи - це велика честь і можливість бути помітними на міжнародній арені та налагоджувати зв’язки з іншими муніципалітетами.
   
      Від міста Івано-Франківська участь взяв секретар міської ради Віктор Синишин, який наголосив, що від початку війни постійно поповнюються ряди добровольців у місті й багато депутатів та працівників виконавчого комітету в перших рядах захищають Україну. А також повідомив Президенту та членам Асоціації, що Івано-Франківськ зараз є одним із центрів прийому внутрішньо переміщених осіб.
   
      На прикінці онлайн-зустрічі висловивили слова подяки всім учасникам Асамблеї за допомогу Україні, підтримку та віру в нашу перемогу.