Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

До уваги всіх туроператорів зміни до Ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності!

2023.01.12

    

           Згідно з постановою КМУ від 10 січня 2023 р. № 22 внесенні змін до Ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності. Відповідно до пункту 6 Ліцензійних умов ліцензіат зобов’язаний разом із заявою про отримання ліцензії та іншими (раніше визначеними) підтверджувальними документами подати до ДАРТ документ, що підтверджує відсутність здійснення контролю за діяльністю суб’єкта господарювання у значенні, наведеному у статті 1 Закону України «Про захист економічної конкуренції», резидентами держав, що здійснюють збройну агресію проти України, у значенні, наведеному у статті 1 Закону України «Про оборону України».

           Всі туроператори повинні протягом 4 місяців надати документи (супровідний лист та підтвердні документи) відповідно до оновлених ліцензійних умов у паперовому вигляді на адресу: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2 чи в електронному вигляді на адресу: adminservice@tourism.gov.ua.

           Детальніше з інформацією Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності можна ознайомитись за посиланням.