Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

EU4Business запускає механізм грантів для підтримки мікро- і малих підприємств для релокованого бізнесу

2022.05.13

      Програма «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» підтримає близько 300 мікро- і малих підприємств, які найбільше постраждали внаслідок збройної агресії росії проти України. Мікрогранти вартістю в гривневому еквіваленті 4000 євро кожен будуть доступні з 13 травня 2022 року через портал Дія.

      Подати заявку можуть підприємства, які зареєстровані в Чернігівській, Сумській, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Київській областях.  Вони мають бути зареєстровані відповідно до чинного законодавства України не пізніше 31 грудня 2021 року. Критерії прийнятності охоплюють підприємства, які продовжують свою діяльність і яким необхідно повністю відновити роботу після переїзду. 

      ЄС робить швидкі та прагматичні кроки, щоб допомогти мікро та малому бізнесу у воєнний час. Мікрогранти – це перший захід екстреної допомоги підприємцям, щоб підтримати їх у відновленні виробництва чи наданні послуг з підтримки економіки України в цей критичний час.

      Довідкова інформація: Грантовий механізм підтримується програмою «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Цей механізм розроблений спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством економіки України, порталом Дія та Офісом з розвитку підприємництва та експорту. Партнером-виконавцем ініціативи мікрогрантів є міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа».