Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

#JCulture Відбулася зустріч проєктної команди

2023.05.24

           22 травня в м. Сігету Мармацієй, Румунія, відбулася зустріч проєктної команди в рамках реалізації проєкту «Дослідження та збереження єврейської культурної спадщини на прикордонній території». На зустрічі обговорили результати та підвели попередні підсумки реалізованого проєкту. Також відбувся візит до музею «Сільський музей Мармарощини (Sighet village museum)» з метою обговорення ідей для подальшої співпраці в рамках майбутніх транскордонних проєктів.

           Проєкт "Дослідження та збереження єврейської культурної спадщини на прикордонній території" (JCulture)  впроваджується в рамках Програми транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, що фінансується Європейським Союзом. Відповідальним партнером за реалізацію заходів проєкту в м. Івано-Франківську є Департамент інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради.