Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

У Лейпцигу відбулася шоста німецько-українська конференція «Німецько-українська конференція муніципальних партнерств».

2023.11.16

       Михайло Смушак, заступник міського голови та Ігор Попадюк, директор Департаменту інвестиційної політики взяли участь у цьогорічній конференції, яка відбулась з 13 по 15 листопада 2023 року у м.Лейпциг, Німеччина.

       З початку загарбницької війни росії на всіх рівнях значно зросло значення дружніх відносин між Німеччиною й Україною. Лише на рівні громад вдалося започаткувати понад 100 нових партнерств.

       Шоста німецько-українська конференція муніципальних партнерств проходила з 13 по 15 листопада 2023 року під гаслом «Разом для Європи: Солідарність, відбудова, перспективи на майбутнє». Цей захід за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку був проведений спільно Сервісною службою «Міста в Єдиному Світі» (SKEW) Engagement Global, та містом Лейпциг. Партнерами по співпраці стали як німецькі, так і українські асоціації міст та громад. Цьогорічна конференція відбулась за участі Федерального президента Франка-Вальтера Штайнмаєра, під патронатом якого діє мережа німецько-українських муніципальних партнерств та Федеральної міністерки економічного співробітництва та розвитку Свені Шульце.

       Високоповажні доповідачі й доповідачки місцевого, національного та міжнародного рівня окреслили головні виклики й успіхи у сфері німецько-українських муніципальних партнерств. Головна увага була зосереджена на таких тематичних блоках як відбудова, інтеграція в ЄС, допомога в інтересах розвитку в надзвичайних ситуаціях та сталий розвиток.

       Дуже конкретно обговорили питання:
- плану відбудови та розвитку України;
- інструменти надання ефективної допомоги;
- процес європейської інтеграції України.