Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

В Івано-Франківську відбувся польсько-український бізнес-форум в контексті відбудови України

2023.11.13

    В Івано-Франківську відбувся польсько-український бізнес-форум в контексті відбудови України. Семінар організовано в рамках проекту Польський сервіс відбудови України Центром стратегічних досліджень Варшавського інституту підприємництва.

    Від імені Івано-Франківської міської ради участь взяв заступник міського голови Святослав Никорович. Він висловив вдячність уряду та народу Польщі за велику підтримку, яку вони надають українцям у цей складний період, а також наголосив на важливості співпраці Польщі і України.

    Під час форуму його учасникам була представлена презентація про інструменти підтримки польсько-української економічної співпраці та інвестиційні можливості Івано-Франківської області. Також присутні обговорили можливості і виклики польсько-української економічної співпраці та ознайомилися з польськими фірмами, які зацікавлені у веденні економічної діяльності в Івано-Франківській області.