Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

#SF В рамках проекту «Безпечне майбутнє» відбувся навчальний візит до Солотвинської територіальної громади!

2023.11.02

       31 жовтня та 1 листопада представники з Івано-Франківська відвідали Солотвинську територіальну громаду, яка є партнером проекту «Безпечне майбутнє» (SF, 1HARD/4.3/36), Спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020. Делегація взяла участь у навчальних заходах, щодо ознайомлення із роботою системи відеоспостереження та Дата-Центр.

       Цей проект є важливим кроком у підвищенні безпеки та ефективності інформаційної інфраструктури міст-партнерів і сприятиме їхньому сталому розвитку. Дякую всім нашим партнерам, котрі втілюють його разом з нами. Ми фактично маємо інструмент і тепер повинні навчитися ним добре користуватися.

       Проєкт «Безпечне майбутнє» (SF, 1HARD/4.3/36) впроваджується в рамках Спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020 за співфінансування Європейського Союзу ENI CBC Romania-Ukraine 2014-2020 . Метою проекту є побудова чотирьох Дата-центрів у кожному з міст-партнерів: Івано-Франківськ, Солотвино, Бая-Маре та Сігет задля підтримання безпеки та правопорядку в містах.