Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

Вже цієї неділі 28 травня запрошуємо на екскурсію з Кристиною Тимошів

2023.05.23

         Отож, вже цієї неділі 28 травня запрошуємо на екскурсію "Комерційний Станіславів "з Кристиною Тимошів. "Комерційний Станіславів":"Чому годинник на міській Ратуші був дуже важливим для торгівлі? Для чого у аптеках продавали керосин та квитки на танцювальні вечори? Чому в ощадкасі музей відкривали? У якому готелі міста робітники ще й доплачували за право там працювати? У якій фінансовій послузі категорично відмовляли жінкам з фарбованим волоссям?

         Це - та багато інших комерційних фішок Станиславова розповімо лише вам"

         У випадку повітряної тривоги час екскурсії буде зміщено! Про новий час початку екскурсії будемо повідомляти на сторінці Visit.frankivsk!

         Нагадуємо, що  екскурсії відбуваються за добровільною оплатою. В кінці мандрівки кожен зможе залишити суму, яку вважає за потрібне, а екскурсоводи у свою чергу частину цих коштів (мінімум 50% від суми) переведуть на допомогу ЗСУ чи підтримку тимчасово переміщених осіб.

         Чекаємо вас 28 травня початок о 12:00 біля Туристично-інформаційний центр Івано-Франківськ, (Ратуша).