Департамент інвестиційної політики,
проєктів, міжнародних зв’язків,
туризму та промоцій міста
Івано-Франківської міської ради
Інновації Розвиток Інвестиції Туризм Бізнес Міжнародна співпраця ЄС Промоція Стратегія Ринок Торгівля Цінності Інтеграція Гранти Імідж Дипломатія Партнери Проєкти Можливості

Грантові можливості

Новий конкурс “Впровадження стратегічних планів територіальних громад щодо охорони довкілля”
2021.07.13
Міжнародний фонд "Відродження" оголосив конкурс «Впровадження стратегічних планів територіальних громад щодо охорони довкілля». Загальний бюджет конкурсу – 3 876 216. Оптимальний розмір гранту – 280 000-350 000 гривень.
#EU4Energy Перехід країн Східного партнерства на чисту енергію
2021.07.12
8 липня Європейська комісія запустила наступну фазу EU4Energy – «Перехід країн Східного партнерства на чисту енергію: друга фаза EU4Energy».
ClimateLaunchpad — найбільший у світі конкурс «зелених» бізнес-ідей
2021.06.23
Шостий рік поспіль Greencubator організовує в Україні відбір на глобальне змагання ClimateLaunchpad для стартапів і бізнесів на ранніх стадіях розвитку. ClimateLaunchpad — це можливість розповісти усьому світу про власні дружні до клімату ідеї та отримати поштовх для їх розвитку. Навіть якщо ідея все ще лише «на серветці», вона може бути почутою та підтриманою в рамках конкурсу! Прийом заявок на ClimateLaunchpad від учасників з України закінчується 4 липня опівночі.
Оголошено нові конкурси програми ЄС «Креативна Європа» 2021-2027 Креативна Європа
2021.06.15
Бюджет найбільшої грантової програми ЄС для підтримки культурних та креативних індустрій «Креативна Європа» затверджено на рівні 2,4 млрд євро, що майже вдвічі більше за бюджет попереднього програмного циклу. Українські заявники можуть вже зараз подавати заявки на конкурси разом із міжнародними колегами.
Підтримка культури та креативних індустрій
2021.06.08
Європейський Союз запускає новий проєкт «EU4Culture», орієнтований на підтримку культури та креативних індустрій у країнах Східного партнерства: Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіці Молдова та Україні.
Грантові можливості для МСБ Кліматичні Інноваційні Ваучери
2021.06.01
Greencubator greencubator запрошує талановитих підприємців, які прагнуть створити власні еко-технології або інтегрувати у свій бізнес дружні до довкілля інноваційні рішення, взяти участь у грантовому конкурсі «Кліматичні Інноваційні Ваучери». Заявки приймаються до 30 травня 2021 року.
Всього публікацій: 7